Toen Benkey het WTC Almere aankocht, was het meteen duidelijk: dit pand had alles in zich om weer te gaan bruisen. Maar daarvoor moest er iets gebeuren. “Het WTC Almere had een nieuwe start nodig,” vertelt Ilse van der Kooij, Marketing Manager bij Benkey. “Wij geloven dat vastgoed pas echt rendeert als huurders zich er thuis voelen. We wilden een community creëren met goede horeca, een fijne sfeer en evenementen die mensen verbinden. En daar hoort natuurlijk ook een website bij die dat gevoel overbrengt.”
De lat lag hoog
Benkey had haast. Binnen acht weken moest er een professionele website staan die liet zien wat er allemaal mogelijk is in het gebouw, mét de juiste functionaliteiten. Ilse: “We wilden niet zomaar een standaard site. Huurders moesten direct kunnen zien welke ruimtes nog beschikbaar zijn en via een rekentool zelf hun huurprijs kunnen berekenen. En dat alles in een ontwerp dat kwaliteit en beleving uitstraalt.”
Snel schakelen, goed gevoel
Wij kwamen in contact met Websteen. “Na het eerste gesprek met Roy Jongerden wisten we: dit zit goed. Ze snapten wat we wilden, dachten direct mee over de technische kant en kwamen met slimme oplossingen. Het design dat ze maakten, was in één keer raak. En ze hielden de vaart erin, precies wat we nodig hadden.”
Geen kastje-muur-gedoe
Wat Ilse vooral waardeerde, was de manier van samenwerken. “Ik had één aanspreekpunt en wist altijd waar ik aan toe was. Als wij iets moesten aanleveren, kregen we meteen een seintje. Alles was helder. Dat klinkt vanzelfsprekend, maar in de praktijk kom je dat zelden zo goed tegen.”